Movie review score
5


The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012) (TITRA SHQIP)Pas lindjes së Renesmisë, Kullenët mbledhin vampirë të tjerë për ta mbrotur atë prej një deklarate të rremë, e cila i vë ata përballë Volturëve. Regjisori: Bill Condon Autori: Melissa Rosenberg Aktorët: Kristen Stewart, Robert Pattinson dhe Taylor Lautner

After the birth of Renesmee, the Cullens gather other vampire clans in order to protect the child from a false allegation that puts the family in front of the Volturi.2 Responses so far.

  1. Anonymous says:

    bukur

  2. a ka mundesi te me tregoje dikush se si ta shkarkoje kete?

Leave a Reply